ברכה לבר מצווה מרגשת

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

ברכה לבר מצווה

אחד מרגעי השיא בכל חגיגת בר מצווה הוא הרגע בו ההורים מברכים את בנם, חתן בר המצווה, וגם אם הוא לא ממש מקשיב למילים בגלל ההתרגשות, המילים האלה מהדהדות בכל רחבי האולם או גן האירועים ובונים את רגע השיא של האירוע. העניין הוא שעל אף שאתם רוצים לכתוב ברכה לבר מצווה מהלב, כזאת שבאה עמוק מבפנים, ברכה לבר מצווה מרגשת שאולי לא תצליחו לסיים את קריאתה בלי להזיל דמעה, בפועל אתם לא ממש יודעים איך לעשות את זה. בפועל אתם לא לגמרי חזקים במילים ואולי גם לא בהבעת רגשות, אבל חשוב לכם מאוד לייצר ברכה לבר מצווה שהבן שלכם ישמור צמוד לליבו לאורך כל חייו.

כתיבת ברכה לבר מצווה על ידי איש מקצוע

אם אתם מרגישים שיש לכם הרבה מה להגיד לבן שלכם, שיש לכם דברים שאתם רוצים לשפוך על הדף היישר מהלב, אבל שאתם לא מסוגלים לעשות את זה בפועל, ישנם אנשי מקצוע שיכולים לעשות זאת עבורכם. בחיפוש פשוט באינטרנט תוכלו למצוא אינספור נוסחים קבועים של ברכות לבר מצווה, אבל אתם באופן אישי בשום אופן לא מוכנים להקריא לבן שלכם ברכה סטנדרטית שמישהו כתב ואולי מישהו אחר מקריא גם הוא באירוע של בנו. אתם רוצים לכתוב ברכה לבר מצווה מהלב, שנוגעת בכל הדברים הקטנים והחשובים של הבן שלכם ובשביל זה אתם צריכים איש מקצוע שיעשה זאת עבורכם. כותבים מקצועיים יודעים להביע רגש דרך המילה הכתובה, יודעים לספר סיפור, לייצר שיאים ולהביא לידי ביטוי את כל מה שאתם מרגישים בתוך הלב. אתם רק צריכים להקפיד על כך שאתם מעבירים לכותב שלכם את כל הדברים הקטנים ביותר שאתם רוצים להכניס לברכה, והוא כבר יסדר את הכל בצורה מקצועית עבורכם.

דרשה לכל אחד, לאם, לאב ולבן

בעבודה עם כותב מקצועי המתמחה בתחום של כתיבת ברכה לבר מצווה, תוכלו לגבש שלושה נוסחים שונים של ברכות, ברכה שיישא האב, ברכה שתישא האם והדרשה של חתן בר המצווה עצמו. מה שחשוב בתהליך הזה הוא להקפיד שכל אחד מכם יושב עם הכותב באופן אישי ופרטי ומספר לו בדיוק את מה שהוא רוצה להגיד בברכה. מינימום אחידות וסטנדרטיות ומקסימום רגש, אותנטיות ואמירה אישית – זה הסוד של כל ברכה לבר מצווה.

חברת מרשמלו הפקות מתמחה בהפקת אירועי בר ובת מצווה, עם רקורד של מעל 2500 אירועים בישראל. החברה מבצעת מהלכי הפקה שלמים מא’ ועד ת’, ויכולה לסייע גם באלמנטים נקודתיים כמו כתיבת ברכה לבר מצווה, בליווי כותבים מקצועיים ובמסגרת תהליך אישי שלכם עם הכותב עד שתרגישו שאתם מחזיקים בידכם את הברכה האולטימטיבית שאומרת בדיוק את מה שהלב שלכם רוצה להגיד. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום
בטלפון 1-800-80-12-13.

 

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

עשוי לענייך אותך…