חגיגת בת מצווה בטבע

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

על הפקת בת מצווה בטבע

חברת מרשמלו הפקות מתמחה בארגון והפקת אירועי בת מצווה מכול סוג ובכל סגנון, לרבות הפקת אירוע בת מצווה בטבע. מדובר בארגון כל צורכי האירוע, מפריסות שטח ועד ארגון קייטרינג, רשתות צל, תקליטן, צלם אטרקציות וכדומה.

למה דווקא בטבע?

הפקת בת מצווה בטבע מעניקה אופציה מיוחדת לחגיגת אירוע חשוב זה. בתור התחלה אירוע בטבע, תחת כיפת השמיים, מעניק לוקיישן קסום וייחודי שאף אולם וגן אירועים לא יכול להתחרות באותנטיות שלו. בנוסף, אירועים בטבע מאפשרים שלל פעילויות מיוחדות שלא ניתן לבצע המתחמים מוגדרים כמו פעילות ספורטיבית, העפת עפיפונים, הדלקת מדורה וכו’.

מגוון אפשרויות לאירוע תחת כיפת השמיים

חשוב להבין כי חגיגת בת מצווה בטבע יכולה להתקיים במגוון לוקיישנים לבחירתכם. כך למשל, ניתן לערוך אירוע על חוף הים, בתוך חורשה או פרדס, ביער בגליל או בירושלים, או בלב המדבר. כמו כן אפשר לחגוג בת מצווה ליד נחל, על שפת הכינרת, בשדה קצור, בתוך מטע כרמים, בפארק גדול, באתר היסטורי ועוד. הבחירה בין האתרים השונים מושפעת מסיבות שונות כמו העדפות אישיות, קירבה גיאוגרפית, מורכבות לוגיסטית, מזג אוויר, אישורים נדרשים מהרשויות ועוד.

תכנון קונספט לאירוע

יתרון מהותי של אירוע בת מצווה בטבע הוא שניתן לתכננו עם קונספטים שונים ומיוחדים. כך למשל, ניתן לארגן אירוע המתחיל במסע טרקטורונים חווייתי עד הגעה לנקודת מפגש בה יחכה לאורחים מתחם מפנק. כמו כן ניתן לתכנן אירוע עם לינת שטח, אירוע על בסיס אירוח במאהל בדואי, וכן אירוע על חוף הים המציע מגוון פעילויות של ספורט ימי לצד משחקי כדור על החוף. יחד עם זאת, בעת ארגון בת מצווה בטבע חשוב להתאים אותו למאפייני קהל המוזמנים. כך למשל, חשוב לדאוג לגישה בטוחה ומקומות ישיבה נוחים לקהל המבוגרים. כמו כן יש לדאוג לאטרקציות לחברות בת המצווה כמו טיול א”ש לילה, מופע אש, משחקי כדור, מסיבת ריקודים ועוד.

דגשים נוספים לתכנון אירוע בטבע

ארגון בת מצווה בטבע דורש התייחסות למגוון צורכי הפקה. בין היתר יש לתת את הדעת על ההיבטים הבאים:

תכננו היטב את המתחם על הצרכים והתשתיות השונות שבו, כך שיספק מענה שלם לצורכי האורחים. בין היתר יש לדאוג להצללה מספקת, תאורה נאותה, מספיק חדרי שירותים, גישה נוחה וכו’.
במידה ומדובר במיקום מרוחק כדאי לשקול הסעה מיוחדת של האורחים עם אוטובוסים נוחים ומרווחים, שכבר בהם תתחיל חוויית בת המצווה עם הפעלות, כיבודים והפתעות נוספות.
הטבע מעניק לכם תפאורה נהדרת ובהתאמה אליה יש להוסיף עוד נגיעות עיצוב מיוחדות משלכם, בין אם גופי תאורה, קישוטי שולחנות, אבזרים לאורחים ועוד.
הקדישו מחשבה לקונספט האירוע שמתאים לבתכם וחברותיה, עצבו את המקום בהתאם ודאגו לפעילויות רלוונטיות. כך למשל, תוכלו לבחור בקונספט של מסיבת פיות, מסיבת קריוקי, אירוע הישרדות ועוד.

הפקת בת מצווה בטבע

להפקת בת מצווה בטבע ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם מרשמלו הפקות, בטלפון 1800-80-12-13 או במייל marshmelo1213@gmail.com.

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

עשוי לענייך אותך…