כמה כסף מביאים מתנה לבר מצווה

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

כמה כסף נהוג להביא לבר מצווה

בשעה טובה, בנכם מתקרב לגיל המצוות ואתם כבר רוקמים בדמיונכם הרים וגבעות אודות האירוע שתפיקו עבורו. יחד עם זאת, אם אין לכם הרבה כסף מיותר בצד ואתם בונים על סכומי כסף שיביאו האורחים, לפני שאתם מתחילים בהפקה כדאי שתבינו כמה כסף נהוג להביא לבר מצווה. ואם אתם צריכים עזרה בנושא, בחברת מרשמלו הפקות יסייעו לכם להבין כמה כסף מביאים לבר מצווה ויפיקו לכם אירוע איכותי המותאם להגדרות תקציב אלו.

פרמטרים שמשפיעים על הסכום במעטפה

התשובה לשאלה כמה כסף מביאים מתנה לבר מצווה מושפעת ממספר פרמטרים עיקריים:

מידת הקירבה- התשובה לשאלה כמה כסף נהוג להביא לבר מצווה משתנה וגדלה ככול שמידת הקרבה למשפחת בעלי השמחה גדולה יותר. כך למשל, בני משפחה קרובים כמו סבים וסבתות, דודים ובני דודים קרובים, יפתחו את הארנק ויעניקו סכומי כסף גבוהים אף של אלפי שקלים, מה שנכון גם לחברים מאוד קרובים. מאידך, בני משפחה וחברים, חברים לעבודה, שלא מאוד קרובים למשפחת בן המצוות, יכולים להסתפק בסכום יותר צנוע המכסה את הוצאות המנה באירוע.
אופי מצב כלכלית- בנוסף למידת הקירבה בכל משפחה קיים רף מקובל אחר של כסף שנהוג להביא לבר מצווה, בין אם מדובר בסכומים גבוהים או צנועים. רף זה מושפע ממצב כלכלי ומגישות ערכיות לנושא. כך למשל, אם אתם יכולים להרשות לעצמכם אירוע יוקרתי יתכן ומצבה הכלכלי של המשפחה המורחבת פחות מאפשר משלכם, ויש לקחת זאת בחשבון בתכנון הוצאות האירוע.
חברים של בן המצוות – עבור חברים של בני המצוות הקריטריונים לשאלה כמה כסף לתת לבר מצווה שונים מאשר לבני משפחה, ומדובר בסכומים הרבה יותר צנועים של עשרות ומאות שקלים בודדים. חשוב לזכור שילדים בשכבת הגיל של בנכם מוצפים במשך כשנתיים באירועי בר מצווה ולכן הסכום שהוריהם יכולים לתת הינו מוגבל. יחד עם זאת, יש הבדל בסכומי הכסף שחברים של הילד מהכיתה שכבה, חוג וכדומה יביאו, וזאת בהתאם למיקום האירוע באולם, מועדון או בחצר הבית, וכן מידת הקרבה של החברים לילדכם, בין אם מדובר בחבר מאוד טוב או בעוד חברה מהכיתה.
מיקום ואופי האירוע- התשובה לשאלה כמה כסף לתת מתנה לבר מצווה מוכתבת גם ממיקום האירוע ואופיו, וככול שמדובר באירוע יותר מושקע כך גם הסכו יותר גבוה. כך למשל, יש הבדל בעלויות של גן ואולם אירועים, לבין אירוע במועדון, בחצר הבית, בטבע, בכותל, במסעדה, בבית מלון ובריכת שחייה. כמו כן יש להבין כמה מושקע יהיה האירוע, מהי רמת הקייטרינג וכמה יעלו המנות, האם תהינה באירוע אטרקציות והפעלות מיוחדות, הופעה של אמן ידוע, בר אלכוהול משובח וכו’.

מידע נוסף

למידע נוסף אודות כמה כסף נהוג לתת לבר מצווה ולהפקת אירוע בהתאם למסגרות תקציב אפשריות, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם מרשמלו הפקות, בטלפון 1800-80-12-13 או במייל marshmelo1213@gmail.com.

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

עשוי לענייך אותך…