כמה כסף צריך להביא לבת מצווה

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

אז כמה כסף להביא לבת מצווה

הוזמנתם לחגיגת בת מצווה ? תוהים כמה כסף לתת לבת מצווה? לשאלה זו אין תשובה אחידה והיא משתנה בהתאם למיקום האירוע, מידת ההשקעה בו וכן לפי מידת הקרבה שלכם לבעלי השמחה, בין אם אתם בני משפחה, חברים של המשפחה או של הבת המצוות.

למה בכלל מביאים כסף?

שלא כמו בימי הולדת, לחגיגות בת מצווה מקובל להביא כסף מכמה סיבות. קודם כל, שלא כמו חגיגת יום הולדת בת מצווה הינה אירוע לכל דבר הכרוך בהפקה מורכבת ויקרה, שכוללת למשל אולם, שירותי קייטרינג, אטרקציות, מצגת, קליפ, הופעה, תקליטן, צלם, בר אלכוהול, מגנטים וכו’. ככזה, וכנהוג באירועים אחרים, האורחים מבינים שחלק גדול מסכומי הכסף מועברים להורי כלת השמחה לשם כיסוי הוצאות האירוע. מעבר לכך גם בת המצוות מחכה לקבל לידיה סכומי כסף נאים, עימם היא תוכל לקנות מה שהיא באמת רוצה. בנוסף, הבאת כסף לאירוע חוסכת לרבים את הטרחה באיתור מתנה ראויה ומתאימה למעמד.

בחברת מרשמלו הפקות יסייעו גם לבעלי השמחה להבין כמה כסף נהוג לתת לבת מצווה ולתכנן הפקת אירוע בתוך מסגרת תקציב הקשורה לכספים שיתקבלו.

משפחה וחברים של המשפחה

עבור משפחה, חברים של המשפחה וחברים לעבודה, התשובה לשאלה כמה כסף צריך להביא לבת מצווה נמדדת בשני פרמטרים עיקריים, של מידת קירבה ועלות האירוע. למי שאינו בקשר הדוק עם המשפחה, סכום הכסף שיש להביא נדרש לכסות לכל הפחות את המנה באירוע, העומד בממוצע על מאתיים חמישים עד שלוש מאות חמישים ₪ לאדם. כמובן שככול שהאירוע יותר מושקע ויוקרתי כך גם סכום הכסף שיש להביא עולה בהתאם. כמו כן, במידה ואתם קרובים למשפחה ומעורבים בחייה, זה הזמן לפתוח את הכיס והארנק ולהעניק סכומי כסף נדיבים, בייחוד אם אתם סבא וסבתא, דודים, בני דודים, חברים קרובים וכו’.

חברות של בת השמחה

ילדי שכבת הגיל מוצפים באירועי בת מצווה אחד אחרי השני, שעלותם המצטברת יכולה להגיע לסכומים גבוהים. אז אם אתן חברות של בת המצווש השאלה כמה כסף לתת מתנה לבת מצווה משתנה בהתאם למספר גורמים. קודם כל יש הבדל בסכום כסף בין אירוע המתנהל בבית לבין אירוע במועדון או באולם. בדרך כל לאולם מקובל להביא מאה שקל, למועדון שבעים ולאירוע בבית אפשר להביא גם חמישים שקלים. כמו כן, התשובה לשאלה כמה כסף מביאים לבת מצווה נקבעת גם לפי מידת החברות עם בת השמחה, וככול שהמוזמנת או המוזמן יותר קרובים אליה גם כך הסכומים שמביאים גדלים בהתאם, כאשר חברה קרובה תביא סכום של כמאה עשרים ₪ וחברה מהכיתה או השכבה יכולה להביא סכום תואם למיקום האירוע בין שבעים למאה ₪.

מידע נוסף

לעוד מידע אודות כמה כסף מקובל לתת לבת מצווה והפקת אירוע בהתאם למסגרות תקציב אפשריות, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם מרשמלו הפקות, בטלפון 1800-80-12-13 או במייל marshmelo1213@gmail.com

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

עשוי לענייך אותך…