כמה עולה תקליטן לבר מצווה

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

כמה עולה תקליטן לבר מצווה

אין ספק שבחגיגת בר המצווה לתקליטן יש תפקיד מרכזי, בהיותו מהווה בסיס לאווירה באירוע ומספק גם הפעלות לקהל המוזמנים, ילדים ומבוגרים כאחד. כל זאת עם התאמה לתכני האירוע וללוחות זמנים ועם מוסיקה מותאמת להעדפות האורחים. במרשמלו הפקות ידאגו לספק לכם תקליטן לאירוע שעונה במדויק לצרכים ולבקשות מיוחדות שלכם. כמו כן בחברה ידאגו לבחור תקליטן לבר מצווה במחיר שמתאים במדויק לכיסכם והגדרות התקציב של הפקת האירוע.

תפקידו של תקליטן בבר מצווה

ש חשיבות רבה לבחירה נכונה של תקליטן מקצועי, בעיקר עקב שני תפקידים מרכזיים שהוא מגלם באירוע:

מוסיקה מתאימה- תקליטן נדרש לבחור בסט מוסיקלי מתאים לקהל היעד, גילו והעדפותיו המוסיקליות. כך למשל יש הבדל בסגנון מוסיקלי וסוג שירים שמעדיפים בני נוער. כמו כן סוג המוסיקה יגובש בהתאם למוצא ועדות קהל המוזמנים והעדפותיו המוסיקליות, בין אם יושם דגש על מוסיקה מזרחית, ישראלית, פופ, היפ הופ, ראפ, מוסיקת עולם וכו’.
אווירה- תקליטן אחראי על יצירת אווירה באירוע והיותה קלילה ונעימה ומותאמת לאופי הקהל, בין אם מדובר בקהל מבוגר, קהל צעיר של בני נוער או קהל מעורב. כמו כן האווירה באירוע מעוצבת לא רק על ידי סט מוסיקלי נכון אלא גם בזכות הכריזמה והנוכחות של התקליטן ויכולתו להנחות את האירוע ולהפעיל את בני הנוער וקהל המוזמנים.

פרמטרים המשפיעים על מחירי תקליטן

אם תבחנו את השוק התקליטנים תגלו שמחירם אינו אחיד, כאשר התשובה לשאלה כמה עולה תקליטן לבר מצווה ומה שמשפיע על מחירו מוכתבת ממספר פרמטרים עיקריים:

מוניטין- יש לדעת כי תחום התקליטנות לבר מצווה הינו ענף בפני עצמו. אם תשאלו את ילדכם סביר להניח שתגלו שיש בשוק מספר תקליטנים מועדפים עליו, שנחשבים בקרב בני נוער לעדכניים ומבוקשים. וככל שלתקליטן יש מוניטין יותר טוב כך בהתאם המחיר שהוא יבקש עבור שירותיו יעלה בהתאם.
מיקום האירוע- ככל שהתקליטן יידרש לנסוע יותר זמן ויותר רחוק בכדי להגיע ולחזור מהאירוע, עלות זו תגולם בהצעת המחיר שהוא יספק לכם. כמו כן הצעת המחיר תשתנה בהתאם לציוד שהוא יידרש להביא. כך למשל, יש הבדל בין אירוע באולם שמצויד במערכות הגברה ורמקולים לבין אירוע בטבע שהתקליטן יידרש להביא את כל הציוד לאירוע עימו.
מועד ומשך האירוע- יש גם הבדל במחירי תקליטנים בהתאם לעונות השנה וימי השבוע, כאשר באמצע השבוע המחיר יהיה יותר זול מאשר ימים מבוקשים כמו חמישי ושבת בערב או שישי בבוקר. כמו כן המחיר ישתנה בהתאם למשך האירוע ומספר השעות שהתקליטן יתבקש לעבוד.
אופי פעילות- לא אחת מחיר תקליטן משתנה גם בהתאם לאופי הפעילות המצופה ממנו, בין אם הוא נדרש רק לתקלט וליצור אווירה מתאימה ובין אם הוא נדרש גם בהנחיה והפעלה מיוחדת של בני הנוער.

הזמנת תקליטן לבר מצווה

להזמנת תקליטן לב מצווה במחיר מתאים, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם מרשמלו הפקות, בטלפון 1800-80-12-13 או במייל marshmelo1213@gmail.com.

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

עשוי לענייך אותך…