מועדונים לבת מצווה

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

מועדונים לבת מצווה

איך שלא נסתכל על זה, ואפילו אם אנחנו כהורי כלת בת המצווה לא לגמרי אוהבים את זה, חגיגת בת מצווה היא בראש ובראשונה חגיגה של הבת שלנו עם החברים שלה ועם בני המשפחה הקרובים לה ביותר. זאת לא בדיוק חתונה שאליה מזמינים את כל המשפחה המורחבת, את החברים של החברים ואת הדודים של הדודים. באירוע הזה יש קהל יעד מאוד ברור – בני נוער בגיל העשרה שרוצים ליהנות, לשמוח ולהשתטות לכבוד שמחתה של ביתכם. אז אולי אתם רואים בכך חיסרון מסוים, אבל זכרו שגם בחגיגת בת מצווה אתם יכולים להזמין את בני המשפחה הקרובים לכם ביותר, וכל היתר כבר יבינו אתכם. היתרון הוא שאתם לא צריכים לשכור גן או אולם אירועים יקר ולא צריכים להתפשר על גן או אולם אירועים פשוט. ישנם מועדונים לבת מצווה שעוצבו ותוכננו בדיוק למטרה הזאת, ובהם תוכלו להרים לבת שלכם מסיבה שהיא לא תשכח.

מועדון בת מצווה

אז מה זה בדיוק מועדונים לבת מצווה?

ובכן, מועדון בת מצווה הוא אולם אירועים שעוצב ותוכנן לקהל יעד צעיר בגיל העשרה. באולם הזה אתם תמצאו מרחב גדול של פעילויות שמעניינות בני נוער ובכלל זה משחקי וידאו, שולחנות משחק, פינת איפור, פינת סלפי, שור זועם, מתקן גלישת גלים, רחבת ריקודים עם רצפה צבעונית, מכונות עשן וקצף וכל הפעילויות הקטנות שילדים/ בני נוער אוהבים. באולם הזה תמיד יהיה מסלול כניסה מסודר לכלת בת המצווה, עם זיקוקים בצדדים, בלונים שנוחתים עליה ממעל, עמדת די.ג’יי מסודרת, תאורה צבעונית ומקצועית וכמובן מתחם אוכל. לגבי האוכל, אתם לא צריכים לדאוג, שכן לזה דואגים מועדונים לבת מצווה בעצמם, ולרוב מדובר באוכל הרבה יותר פשוט ואקראי מאשר הקייטרינג היקר של אירועי חתונה.

היכן יש מועדונים לבת מצווה?

מועדונים אלה הולכים ומתרבים בכל רחבי הארץ, אך עדיין המצב הוא שבערים וישובים רבים הם עדיין לא קיימים. אם תטילו את משימת הפקת האירוע על חברת הפקות מקצועית, היא תדע להכווין אתכם למועדון כזה אם קיים באזור, ואם לא, היא תדע לבנות עבורכם את החוויה של מועדון בת מצווה בכל מתחם אחר.

חברת מרשמלו הפקות מתמחה בעולם הפקת אירועי בר ובת מצווה, ובכלל זה מפיקה אירועים רבים במסגרת מועדונים לבת מצווה. על כל האפשרויות העומדות בפניכם ועל מה שאנחנו מציעים לכם בתהליך ההפקה, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 1-800-80-12-13.

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

עשוי לענייך אותך…