מצגות לבר מצווה מחיר

מרשמלו הפקות

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

מצגות בר מצווה – מחירים ועוד

רוצים להפיק מצגת לבר מצווה? מעוניינים לדעת אם מציעים לכם עבור מצגות לבר מצווה מחירים הוגנים ומקובלים? רוצים להבין מה כולל מחיר מצגת בר מצווה? בחברת מרשמלו הפקות תקבלו מענה שלם לשאלות אלו, לצד שירותי הפקה מלאים למצגות וכל שירות נוסף הנדרש להפקת האירוע המתקרב.

הביקוש למצגות בבר מצווה

מצגות הפכו לפריט מבוקש ומקובל בבר מצווה בהיותן מספקות אמצעי ויזואלי חווייתי להצגת סיפורו של חתן השמחה. מצגות אלו לרוב מציגות כרונולוגיה של חיי הנער, מתמונות מרגשות מיום היוולדו ועד היום, לצד סיפורו האישי, סיפור משפחתו וחבריו שליוו אותו. את הסיפור ממחישים בעזרת אמצעים שונים כמו טקסטים, קריינות ומוסיקת רקע. אין גבול לנושאים בהם יכולה להתמקד מצגת בר המצווה, מברכות ועד למצגת מצחיקה ועכשווית. מצגות אלו מומלץ להפיק בעזרת אנשי מקצוע היודעים כיצד להתאימן לכל קונספט מבוקש ולערכן כך שיעניינו, ירגשו, יצחיקו וישמחו את קהל הצופים. כמו כן, מצגת טובה ככל שתהיה, אם היא ארוכה מידי תגרום בהדרגה לאיבוד עניין בקרב הצופים. לכן מומלץ לרוב ליצור מצגת באורך שבין חמש עד שמונה דקות.

מה כולל מחיר מצגת לבת מצווה

דורשים מכם עבור מצגת לבת מצווה מחיר מסוים ואתם רוצים לדעת מה הוא כולל? לפניכם פירוט של מרכיבי השירות:

ייעוץ מקצועי- מפיקי המצגת יפגשו עמכם, יקשיבו לקונספט מבוקש ויבינו כיצד לתרגמו למצגת מוצלחת. כמו כן בחברה יכולים לסייע לכם בבחירת תמונות למצגת.
שיפוץ תמונות- כל התמונות למצגת, גם כאלו במצב גרוע, עוברות שיפוץ מקצועי מוקפד באמצעות תוכנות גראפיות מתקדמות כדוגמת פוטו שופ. בעזרת תוכנות אלו אנשי מקצוע מיומנים יודעים לשפר ולשדרג תמונות בכל מצב ולהביאן למצב הטוב ביותר.
קונספט מבוקש- כל מצגת מעוצבת עבור כל ילד ומשפחה בהתאם לקונספט מבוקש, עם סגנון עיצוב והצגה ספציפי. כך למשל, ניתן ליצור מצגת בסגנון קלאסי, לפי סדר האלף בית, כחוברת קומיקס, כמחקר מדעי, כתבה חדשותית ועוד כיד הדמיון הטובה. בכדי להגיע לקונספט מוצלח, יש צורך בתכנון מראש עם הרבה חשיבה יצירתית ובשילוב שלל כלים ואמצעים מקצועיים שונים.
אלמנטים נוספים- בתוך המצגת ישולבו אלמנטים נוספים הדורשים עבודה מיוחדת עבור כל אלמנט. בין היתר אלמנטים אלו כוללים טקסטים וכתוביות מעוצבות מותאמות לתמונות, וכן שילוב קריינות, אפקטים מיוחדים, מוסיקת רקע, שילוב אלמנטים גראפיים, הוספת סרטונים כמו סרטוני ברכה ועוד.
תוצר סופי – המצגת תסופק כמוצר סופי על גבי דיסק של די.וי.די ו/או על גבי דיסק און קי. כמו כן, לרוב יסופקו המצגות בשתי גרסאות המבטיחות את העלאתן באירוע. בנוסף קיימת אפשרות להדפסת אלבום דיגיטלי למזכרת, אותו ניתן גם להפוך לכדי ספר אורחים.

הזמנת מצגת לבר מצווה

להזמנת מצגת לבר מצווה במחיר משתלם, ולקבלת לעוד מידע וייעוץ מקצועי, השאירו את פרטיכם באתר של חברתנו, או צרו קשר עם מרשמלו הפקות, בטלפון 1800-80-12-13 או במייל marshmelo1213@gmail.com.

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון: