צילום בר מצווה מחירים

מרשמלו הפקות

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

הכל על מחיר צילום בר מצווה

צילום לבר מצווה הינו שירות חיוני המאפשר לתעד את האירוע ולהנציחו באופן איכותי, יצירתי, מיוחד ונוגע. יחד עם זאת מחיר צילום לבר מצווה אינו אחיד והוא משתנה בהתאם לשירותים המבוקשים. בחברת מרשמלו הפקות יספקו לכם את כל המידע שאתם רוצים אודות שירותי צילום לבר מצווה, לרבות השכרת שירותי צילום מגורמים מקצועיים ומומלצים, לצד מידע עדכני אודות מחירים לצילום בר מצווה.

למידע נוסף לחצו כאן

פרמטרים שמכתיבים את מחיר הצילומים

כאמור, עבור צילום בר מצווה המחיר המבוקש אינו אחיד והוא משתנה בהתאם למספר פרמטרים. העיקריים שבהם הינם:

סוג צילומים- מחיר שירותי הצילום משתנה בהתאם לסוג צילום מבוקש, בין אם סטילס, וידאו, צילום מגנטים, צילום בוק, קליפ וכו’.
משך האירוע- ככול שמדובר באירוע יותר ממושך כך בהתאם יעלה מחיר שירותי הצילום. כמו כן אם מדובר בשני אירועים נפרדים, עלייה לתורה והאירוע עצמו, לכל אירוע תוגש הצעת מחיר בנפרד או תוגש הצעת מחיר כוללת כחבילה מלאה.
קבלת צילומי סטילס- בצילומי סטילס יש הבדל במחיר בין קבלת תמונות במדיה דיגיטלית, עם או בלי עריכה, וקבלת תמונות מודפסות באלבום שעוצב על ידי גרפיקאי. כמו כן המחיר עולה ככול שמבקשים לערוך או להדפיס יותר תמונות.
צילומי וידאו- צילומי וידאו עולים יותר מצילומי סטילס, אף פי שניים. לא אחת מחיר זה מגלם בתוכו עלויות של עורך וידאו.
עריכת צילומי וידאו- מחיר צילומי וידאו עולה אם מבקשים גם לערוך תמונות אלו בקליפ או סרטון.
צילומי מגנטים- עלות צילומי מגנטים מוכתבת ממספר הצילומים שיופקו במהלך האירוע, וכן באם מדובר רק בצלם שיגיע לאירוע או צלם ועורך. יש לציין כי לא אחת מחיר מאוד זול של צילומי מגנטים מעיד על איכות ירודה של הפקת מגנטים, שניכרת בדהייה מהירה שלהם.

כמה טיפים לסיום

לפניכם עוד מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור נכון צלם לאירוע במחיר משתלם, שמתאים לכיסכם וללא הפתעות מיותרות:

חשוב לדעת כי מחירי שירותי צילום משתנים בין צלם לצלם. לכן קודם כל חשוב לערוך עבור שירותי צילום בר מצווה השוואת מחירים ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר רק מקרב צלמים מקצועיים מומלצים.
אם אתם רוצים לחסוך במחירי צילום ווידאו, לא אחת צלמי סטילס מוכנים לצלם בוידיאו רגעי שיא חשובים באירוע. אמנם לרוב הצלם לא יכול להתחייב לרמה גבוהה של צילומים אולם עדיין הוא חוסך בעלויות באופן ניכר.
אל תוותרו על הסכם עבודה כתוב וחתום מול הצלם, שמפרט את טיב השירות המסופק, לוחות זמנים ואת המחיר המבוקש עבורו.

הזמנת שירותי צלם לבר מצווה

להזמנת שירותי צילום בר מצווה במחירים משתלמים, ולעוד פרטים ומידע וייעוץ מקצועי, השאירו פרטיכם באתר של חברתנו, או צרו קשר עם מרשמלו הפקות, בטלפון 1800-80-12-13 או במייל marshmelo1213@gmail.com

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון: