שירים שמתאימים לבר מצווה

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

בחירת שירים שמתאימים לבר מצווה

אירוע בר מצווה כרוך ללא ספק בהפקה לא פשוטה שמורכבת משורה ארוכה של פרטים. בין היתר יש לבחור שירים לבר מצווה עבור המצגת, קליפ, שיר כניסה, פליי ליסט לתקליטן, לריקוד סלואו וכו’. בחברת מרשמלו הפקות יעזרו לכם בכל צורכי הפקת בר המצווה לרבות סיוע אישי בבחירת שירים שמתאימים לבר מצווה.

שירים לקליפ בבר מצווה

המלצות לשירים לבר מצווה כוללות בראש ובראשונה בחירת שירים יפים לבר מצווה עבור הקליפ שיוקרן באירוע. את הקליפ מבצעים באולפן הקלטות מקצועי, והוא יכול להיות מוקלט עם שירים מסוגים שונים, שקטים, מרגשים, קצביים, מצחיקים, רוק, מזרחית, פופ, דאנס ועוד, בהתאם לקונספט ואופי הקליפ. בנוסף ניתן לשנות לשירים את המילים ולכתוב להם מילים חדשות, מותאמות אישית לחתן המצוות ולאירוע בר המצווה. כמו כן את השירים יכולים לבצע בני משפחתו, חברים, בעל השמחה עצמו ואף זמרים מקצועיים וידועים. הקליפ יכול להיות הפתעה לבעל השמחה או אם הוא אוהב לשיר – כפעילות מרגשת מקדימה לאירוע עצמו.

שירים מתאימים למצגת

שירים לבר מצווה נדרשים גם עבור הכנת המצגת. סוג השירים שייבחרו יותאם לאופי המצגת וישתנה בהתאם לתמונות המוצגות בו על תקופותיהן ודמויותיהן השונות. כך למשל ניתן לבחור שירים שמחים לבת מצווה עבור המצגת, שירים מרגשים, שירים ישנים, עכשוויים ועוד. דוגמאות לשירים שמתאימים למצגת יכולות להיות “אל תפחד” של קובי אפללו, “אלוהים נתן לך במתנה” של הבורגנים,”לא רוצה להתבגר” של מוקי, “מלך העולם” של שלמה ארצי, “עניין של זמן” של גידי גוב, “אני ואתה” של אריק איינשטיין, “ילד של אבא” של מוקי, “הכל עוד לפני” של התקווה 6, “גיבור” של הראל סעקת, “ילד פלא” של יגאל בשן , “חופשי ומאושר” של בועז שרעבי, “שמור על העולם” ילד של דוד דאור ועוד.

שיר כניסה לאירוע

שיר מתאים לבר מצווה נדרש גם לרגע הכניסה של חתן השמחה. כניסה של הילד עם שיר מרגש ומיוחד שיישמע במערכת או יבוצע על ידי זמר מקצועי בהופעה חיה, בהחלט יכול להעלות דמעות בעיני רבים ולהעצים את החוויה של בעל המצוות, בני משפחתו והאורחים. לרגע זה יש להעדיף שיר שילדכם אוהב או מכיר, שהינו בעל מכנה משותף רחב ככול האפשר לקהל המוזמנים. כמו כן שיר זה שיוקדש לילדכם יכולים לבצע בני משפחה או חברים קרובים.

שירים באירוע עצמו

פלייליסט של שירים לאורך האירוע שינוגנו על ידי התקליטן, יש לבחור בקפידה כך שיספק מענה מתאים לטעם וסגנון קהל המוזמנים, צעיר ומבוגר כאחד. את הפלייליסט חשוב לארגן עם ילדכם ולתת לו לבחור שירים עכשוויים, מועדפים עליו ועל חבריו. כמו כן בני המשפחה יכולים לבחור שירים שהם אוהבים שמתאימים לגיל ואופי קהל המוזמנים היותר מבוגר, כגון מוזיקה ים תיכונית, שירים של שנות השמונים, שירים שמחים לבר מצווה או מרגשים, שירים אתניים בהתאם לעדה וארץ המוצא, ועוד.

בחירת שירים לבר מצווה

לבחירת שירים שמתאימים לבר מצווה, קבלת המלצות לשירים לבר מצווה, סיוע מקצועי ומידע נוסף בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם מרשמלו הפקות, בטלפון 1800-80-12-13 או במייל marshmelo1213@gmail.com.

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

עשוי לענייך אותך…