בת מצווה בבית

הפקת בת מצווה בבית - הכל במקום אחד

רוצים להפיק בת מצווה בבית?
מרשמלו הפקות מתמחה באירועים מסוג אלה.
כל השירותים תחת קורת גג אחת ומותאמים בדיוק עבורכם, לגודל הבית שלכם.

חוגגים בת מצווה בבית?
הפקת בת מצווה בבית

הפקת אירוע בר מצווה בבית

הפקת אירוע בר מצווה בבית או בת מצווה בבית יכולה בהחלט להיות ייחודית ומוצלחת, בתנאי שיש לכם את הידע, המשאבים והאמצעים לבצעה באופן שימצה את היתרונות הגלומים בסביבה הביתית. ואם לא, זה בדיוק מה שלנו במרשמלו יש להציע לכם בהיותנו חברה מנוסה המתמחה בהפקות בר ובת מצווה איכותיות בסביבות שונות, המנצלות את מלוא הפוטנציאל שלהן ומעניקות שפע של שירותים, מוצרים ואטרקציות מתאימות. ההפקה תתחשב בשטח הנתון בין אם בתוך הבית או מחוצה לו, ואנו נקשט ונכין את המקום בהתאם. בהמשך נהפוך את המסיבה לאירוע שילהיב את כל קהל המוזמנים, ילדים ומבוגרים כאחד, ונעניק לכם ולילדכם חוויה ייחודית ובלתי נשכחת .

כל מה שדרוש להפקת בת מצווה בבית

כאמור לחברתנו יש את כל אמצעים על מנת להפיק אירוע בת מצווה בבית. בין היתר, אנו יכולים לספק לאירוע שלכם את האטרקציות הבאות:

  • דוכני מזון טעימים - לרבות דוכני פלאפל, המבורגר, שניצלונים, נקניקיות בלחמנייה, בר מתוקים, ופל בלגי, פנקייק הולנדי, מפל שוקולד, פופקורן וצמר מתוק, וכן מתקני ברד, שתייה קרה ושיקיים מפירות.
  • עמדות משחק - ביניהן עמדות מציאות מדומה, שולחנות משחק, עמדות סימולאטור ועמדות מולטימדיה.
  • עיטור הבית – יהפוך את ביתכם לצבעוני ושמח במיוחד, כדוגמת בלונים, בועות סבון, זיקוקים ומתנפחים לבריכה.
  • אירוע קונספט - כדוגמת ארה"ב, הישרדות, אח גדול או מקסיקו, ועל פיו עיבחרו עיטורי הבית והפעולות המתאימות לאירוע.
  • צילומי אירוע - לרבות צילומי אולפן, צילומי מגנטים, צילומי וידאו, צילום והפקת וידאו קליפ, עריכת מצגת והפקת והדפסת בוק לבר או לבת מצווה.
  • מפעיל לבר מצווה - ינחה את האירוע וישלבו עם מסיבת ריקודים, הפעלות ומשחקים מהנים ומשעשעים במיוחד, המותאמים למקום האירוע ואופי המוזמנים.
  • וזה עוד לא הכול - אנו מציעים עוד שלל הפעלות ואטרקציות מיוחדות המפורטות באתר שלנו, כמו די. ג'י או כניסה מיוחדת לאירוע.

להפקת בר או בת מצווה בבית

לנוחיותכם, הזמנת הפקת בר או בת מצווה בבית מוצעת ישירות דרך אתר האינטרנט שלנו, בו עליכם רק לסמן את השירותים המעניינים אתכם תחת הכותרת האירוע שלי. לחילופין, הינכם מוזמנים להתקשר אל מרשמלו בטלפון 050-7861213 ואנו נספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ומידע נוסף בנושא.