בת מצווה בבית

בית » בת מצווה » בת מצווה בבית

עשוי לעניין אותך…

🏡

בת מצווה בבית

חגיגת בת מצווה בבית היא יפה, מקורית וייחודית. אם יש לכם מספיק מקום בתוך הבית, או חצר אשר מתאימה לאירוע מסוג זה, זו תהיה חגיגה כייפית של ממש!
יש כמה דגשים שחשוב לשים לב אליהם כאשר אתם רוצים לחגוג את בת המצווה בביתכם ויש שירותים מסוימים שתזדקקו להם.

בת מצווה בבית דורשת תכנון מוקדם של לוח זמנים, בהתאם לשירותים שתזמינו.
צריך לקחת בחשבון את הגודל של האזור בו תיערך בת המצווה, בין אם זה בתוך הבית, בחצר הבית או השילוב של שניהם. נכון יהיה לשלוח תמונות של הבית עוד לפני האירוע. האחראי המכריע על הצלחת אירוע של בת מצווה בבית יהיה הדי ג’יי והמפעיל, אשר יביא עימו ציוד הגברה ותאורת אפקטים לרחבת הריקודים על מנת ליצור אווירה מסיבתית מדליקה שתגרום לילדי השכבה לשתף פעולה ולהרגיש מסיבה של ממש. 

ישנם שירותים רבים שתוכלו לשלב באירוע, אבל רצוי שכל אילו יעשו על ידי גורם “אחראי” אחד שיסנכרן את אנשי המקצוע בשטח בזמן אמת, ואולי אפילו לפני האירוע עצמו. קחו בחשבון שחגיגת בת מצווה בבית צפויה להסתיים עד השעה 23:00, לאחר מכן, סביר להניח שהרעש יפריע לשכנים, כמו כן, יש חוק שאוסר על קיום רעש לאחר השעה 23:00. בת מצוות בבית בד”כ מתחילות בשעה 19:30 ונמשכות עד שעה 22:30 או 23:00

הפקת אירוע בר מצווה בבית או בת מצווה בבית יכולה בהחלט להיות ייחודית ומוצלחת, בתנאי שיש לכם את הידע, המשאבים והאמצעים לבצעה באופן שימצה את היתרונות הגלומים בסביבה הביתית. ואם לא, זה בדיוק מה שלנו במרשמלו יש להציע לכם בהיותנו חברה מנוסה המתמחה בהפקות בר ובת מצווה איכותיות בסביבות שונות, המנצלות את מלוא הפוטנציאל שלהן ומעניקות שפע של שירותים, מוצרים ואטרקציות מתאימות. ההפקה תתחשב בשטח הנתון בין אם בתוך הבית או מחוצה לו, ואנו נקשט ונכין את המקום בהתאם. בהמשך נהפוך את המסיבה לאירוע שילהיב את כל קהל המוזמנים, ילדים ומבוגרים כאחד, ונעניק לכם ולילדכם חוויה ייחודית ובלתי נשכחת .

כל מה שדרוש להפקת בת מצווה בבית

כאמור לחברתנו יש את כל אמצעים על מנת להפיק אירוע בת מצווה בבית. בין היתר, אנו יכולים לספק לאירוע שלכם את האטרקציות הבאות:

דוכני מזון טעימים – לרבות דוכני פלאפל, המבורגר, שניצלונים, נקניקיות בלחמנייה, בר מתוקים, ופל בלגי, פנקייק הולנדי, מפל שוקולד, פופקורן וצמר מתוק, וכן מתקני ברד, שתייה קרה ושיקיים מפירות.
עמדות משחק – ביניהן עמדות מציאות מדומה, שולחנות משחק, עמדות סימולאטור ועמדות מולטימדיה.
עיטור הבית – יהפוך את ביתכם לצבעוני ושמח במיוחד, כדוגמת בלונים, בועות סבון, זיקוקים ומתנפחים לבריכה.
אירוע קונספט – כדוגמת ארה”ב, הישרדות, אח גדול או מקסיקו, ועל פיו עיבחרו עיטורי הבית והפעולות המתאימות לאירוע.
צילומי אירוע – לרבות צילומי אולפן, צילומי מגנטים, צילומי וידאו, צילום והפקת וידאו קליפ, עריכת מצגת והפקת והדפסת בוק לבר או לבת מצווה.

מפעיל לבר מצווה – ינחה את האירוע וישלבו עם מסיבת ריקודים, הפעלות ומשחקים מהנים ומשעשעים במיוחד, המותאמים למקום האירוע ואופי המוזמנים.
וזה עוד לא הכול – אנו מציעים עוד שלל הפעלות ואטרקציות מיוחדות המפורטות באתר שלנו, כמו די. ג’י או כניסה מיוחדת לאירוע.
להפקת בר או בת מצווה בבית

לנוחיותכם, הזמנת הפקת בר או בת מצווה בבית מוצעת ישירות דרך אתר האינטרנט שלנו, בו עליכם רק לסמן את השירותים המעניינים אתכם תחת הכותרת האירוע שלי. לחילופין, הינכם מוזמנים להתקשר אל מרשמלו בטלפון 1800-80-12-13 ואנו נספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ומידע נוסף בנושא.

אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולדבר עם יועצי הבת מצוות שלנו, הם יעזרו לכם להבין איזה סוג הפעלות נכון לשלב במקרה שלכם. ואיך משלבים הפעלות יחד עם מסיבת ריקודים סוחפת מלאת אנרגיות.
התקשרו ל- 1-800-80-12-13, בהצלחה !