בת מצווה בבריכה

בית » בת מצווה » בת מצווה בבריכה

עשוי לעניין אותך…

בת מצווה בבריכה🌊

איןןןן על בת מצווה בבריכה בחודשי הקיץ! אווירה מדהימה, שילוב של מים, מסיבת ריקודים, הפעלות מחוץ לבריכה וכמובן בתוך הבריכה ומלא תוכן מעניין ושלא שגרתי שניתן לעשות רק באירועי בריכה. בבת מצווה מהסוג הזה אתם חייבים לשים דגש על מספר דברים חשובים כדי לגרום לאירוע להיות באמת מוצלח.

חגיגת בת מצווה בבריכה

העניין המרכזי והחשוב ביותר בהפקת בת מצווה בתוך בריכה הוא ניהול נכון של הזמנים, חלוקת השלבים באופן מסודר והקדשת תשומת הלב לכל שלב.

נתחיל משלב ההתכנסות בבריכה שבו תהיה מוסיקת רקע שתכניס לאווירה,

 

אין ספק שאיש המקצוע החשוב ביותר באירוע מסוג בת מצווה בבריכה הוא הדי ג’יי  מפעיל, שיהיה אחראי על עניין הזמנים וחלוקת השלבים בבת מצווה.

ברוב המקרים, נכון להתחיל את האירוע בחלקו “הייבש” כאשר כולם עוד לבושים יפה ואת, כלת בת המצווה לבושה בשמלה יפה (לא חייבת כמובן). כי מיד לאחר ההתכנסות נתחיל עם כניסה יפה ומרגשת על שטיח אדום, זה נחמד יפה ומרכז את תשומת הלב לכך שלא הגענו לעוד יום כייף בבריכה, אלא לבת המצווה שלך!

מיד לאחר הכניסה נכון לעבור לשלב רחבת הריקודים, הדי ג’יי צריך להקפיץ להלהיב את הילדים עם מוסיקת רמיקסים עדכנית בשילוב הנחייה מעודדת במיקרופון.

תאורת האפקטים, מכונת עשן וחלוקת אביזרי מסיבה זוהרים יוסיפו המון בשלב הזה.

הפעלות לבת מצווה בבריכה

לאחר שהוצאנו אנרגיות בריקודים נעבור לשלב ההפעלות ומשחקי החברה, שבו נושיב את כל הילדים במעגל כיסאות והדי ג’יי ינחה הפעלות מדליקות. לאחר מכן נעבור להפסקת האוכל שתארוך כ- 20 דקות ולאחריה נציג קליפ תמונות ילדות או כל תוכנית אמונותית אחרת שבא לכם לעשות! (אנחנו כאן כדי לזרום אתכם).

יש! נכנסים לבריכה “החלק הרטוב…”

בשלב הראשון ניתן לילדי השכבה להוציא קצת אנרגיות… עניין של 20-30 דקות, ולאחר מכן נתחיל בהפעלות ומשחקי החברה בתוך המים. בשילוב המתנפחים הקטנים שיהיו מפוזרים בבריכה.

אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולהתייעץ איתנו כיצד נכון לחגוג אירוע בת מצווה בבריכה. התקשרו ל-
 1-800-80-12-13, בהצלחה!