בר מצווה באולם / גן אירועים

מעל 12 שנים • מעל 2000 הפקות בר/בת מצווה • בכל רחבי הארץ

הכנו לכם סרטון שמראה כיצד נראה אירוע של מרשמלו

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

בר מצווה באולם אירועים 🤩

אירוע בר מצווה מיוחד באולם אירועים

את האירוע שלכם אתם רוצים שיזכרו היטב ולא יפסיקו לפרגן לכם על המאמץ והארגון הבלתי רגילים שלכם.

כניסת בר מצווה

לוח זמנים מסודר ומאורגן לבר מצווה באולם 🗒️

ההכנות לאירוע יתחילו לפחות מספר חודשים לפני האירוע עצמו. בד”כ נחמד לשלב באירוע צילומי בוק בר מצווה, הקלטת שיר בר מצווה – אם החוגג התברך בקול יפה, וגם אם לא – המפיק המוסיקלי יידע לערוך אותו 🙂 תוכלו להקליט כניסה / ברכה / דרשה מרגשת באולפן ולשלב סדנת די ג’יי מדליקה שתעמיד את החוגג על עמדת הדי ג’יי למספר דקות בזמן האירוע.
נהוג להזמין את האורחים לשעה 19:30, זמן ההתכנסות יהיה כשעה ומיד לאחר מכן נתחיל בכניסת החוגג. אתם תחליטו אם זו תהיה כניסה קלאסית סולידית ומרגשת או כניסה מטורפת ולא שגרתית. אנחנו ממליצים לשלב את התחביבים של החוגג בכניסה ובכלל, לאורך כל האירוע. לאחר מכן נעבור לחלק הריקודים הראשון, הפסקת האוכל הראשונה ובה תוגש המנה הראשונית, רחבת הריקודים השניה, הפסקת האוכל ומנה העיקרית, קליפ בר מצווה מרגש בסיום המנה העיקרית, אולי ריקוד סלואו של החוגג עם אמא – אם הוא לא מתבייש 🙂 ומעבר אל הרחבה למסיבת הריקודים עד לסוף האירוע עד אחרון האורחים. כמובן שיש מלא אטרקציות ותוכן שתוכלו למלא במהלך האירוע, צפו בסרטון וקבלו רעיונות.

די גיי מפעיל במסיבת בת מצווה יוקרתית

די ג’יי מקצועי ואוכל טוב 🎼🍽️

שני הדברים החשוב ביותר שאסור להתפשר עליהם הם אוכל מצוין שיגיש האולם ומוסיקה טובה על ידי די ג’יי מקצועי שיידע להרקיד את כולם ולעשות שמח.
הדינמיקה המיוחדת וטווח הגילאים הרחב בר מצווה הם אתגר עבור הדי ג’ייס. הקהל הוא הטרוגני החל מגילאי 5 ועד לגילאי 60-70. ולרוב אין לנו קהל של 300 איש בגילאי 30 כמו שיש בחתונות. לכן, חייבים להכיר מגוון רחב של מוסיקה שתקלע לאוזני כולם.

כניסה לבר מצווה עם טלית

אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולהתייעץ איתנו לגבי אירוע בר מצווה באולם,
התקשרו ל- 1-800-80-12-13, בהצלחה!

עשוי לענייך אותך…