כניסה לבר מצווה לאולם

הכנו לכם סרטון שמראה כיצד נראה אירוע של מרשמלו

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

כניסות לבר מצווה באולם

מתבלטים בין כניסה צנועה או כזו שלא יפסיקו לדבר עליה?
ישנן מספר רב של כניסות המתאימות לבר מצווה. יש ככניסות שיהיו יותר קלאסיות, סולידיות, הן יתאימו לחוגגי בר המצווה שלא מאוד אוהבים את אור הזרקורים. ויש כניסות מטורפות שלא יהיה אפשר להתעלם מהן. הנה כמה דוגמאות לכניסות מומלצות.

הכניסות הצנועות והקלאסיות יותר

  1. כניסה מדהימה שתמיד עובדת, במידה והבן שלכם התברך בקול יפה, היא כניסה לתוך האולם כאשר ברקע מתנגן שיר שהוא הקליט מבעוד מועד באולפן ההקלטות. אין ספק שאם הוא ממש מקצועי ויש לו ביטחון הוא אפילו יוכל לבצע שיר “לייב” בזמן הכניסה.
  2. כניסה אנרגטית מדליקה, במידה והבן שלכם התברך בכישורי הריקוד, בין אם זה היפ הופ, ברייקדאנס או משהו בסגנון. היא כניסה עצמאית לתוך האולם וביצוע ריקוד שהתאמנתם עליו מראש בסטודיו מקצועי לריקוד ונבנו תנועות מתאימות על ידי כוריאוגרפית. תוכלו לשלב גם רקדנים ורקדניות נוספות שילוו את חוגג בר המצווה ויהוו תמיכה. הם כמובן לא צריכים “לגנוב את ההצגה” אלא רק להוות תמיכה ועניין במופע הריקוד.
  3. כניסה בליווי ארבעה חברים/אורחים כאשר הם מחזיקים תלית בארבע קצוות
  4. כניסת מתופפים ושופרות אל תוך האולם, אשר יתחילו את המופע בתקיעות שופר מרגשות וימשיכו היישר אל תוך מרכז הרחבה כאשר הם מתופפים והחוגג במרכזם.

ה”פאנסיות” יותר לחוגג בר המצווה שאוהב להיות במרכז העניינים

יש מגוון רחב של סוגי כניסות, בינהן:

  1. כניסת מעמד הר סיני
  2. כניסה עם הכנסת ספר תורה
  3. כניסה על גבי אופנוע הארלי דיוידסון
  4. כניסת מכונית מרוץ
  5. כניסת כרכרה
  6. כניסת מגן דוד

מנהל אירוע שדואג להכל – ולא אתם!

תדאגו שמנהל אירוע מקצועי ואחראי יהיה

אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולהתייעץ איתנו לגבי הזמנת אומן / סלב / זמר לאירוע בר או בת המצווה שלכם. אנו נדע לשלב אותם נכון באירוע. התקשרו ל- 1-800-80-12-13, בהצלחה!

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון: