בר מצווה במועדון הישוב / בית העם

מעל 12 שנים • מעל 2000 הפקות בר/בת מצווה • בכל רחבי הארץ

הכנו לכם סרטון שמראה כיצד לחגוג בר מצווה במועדון הישוב

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

בר מצווה בקיבוץ או במושב 🎉

חגיגת מסיבת בר מצווה במועדון הישוב

היא ללא ספק בחירה מצוינת לכל מי שרוצה לשים דגש ולהתרכז במסיבה עבור ילדי השכבה של חוגג בר המצווה. החלל בדרך כלל מתאים מאוד, ישנם שקעי חשמל ואולי אפילו במה נוחה שעליה יתמקם הדי ג'יי.

נשיקה-סטירה

בניית לוח זמנים נכון לאירוע 👍

באירוע מסוג זה חשוב מאוד להקפיד על לוח זמנים נכון שלא ייתן לילדי השכבה זמן התפזרות וחוסר עניין. מתחילים את האירוע במוסיקה רקע והתכנסות, אולי יהיה נכון לשלב מספר אטרקציות שיעסיקו אותם עד ליריית הפתיחה שהיא מסיבת הריקודים.
לאחר מכן נעבור להפסקת אוכל מסודרת, מיד בסיום הפסקת האוכל נקרין על המסך קליפ תמונות ילדות בשילוב תמונות של המשפחה ושל ילדי השכבה, רצוי לא לעשות קליפ ארוך מידי כזה שיעייף את הצופים בו, הזמן המומלץ הוא שיר אחד של כשלוש עד ארבע דקות. מיד לאחר הקליפ יהיה נכון להגיד כמה מילים במיקרופון – המשפחה יכולה לברך וגם החברים מהשכבה מוזמנים לעלות אל העמדה לברך. לאחר מכון יהיה שלב ההפעלות ומשחקי החברה בין הבנים לבנות – בהתאם לדינמיקה השכבתית. בשלב הזה נפזר כיסאות במעגל גדול ככל שניתן ונפעיל אותם. לאחר מכן נעבור לקינוחים או עוגה (אם יש), ונמשיך אל מסיבת ריקודים עד לסיום הבר המצווה.

בר-מצווה-בבית

מוסיקה ריקודים סוחפת והפעלות מיוחדות לילדי השכבה 😎

חשוב שהדי ג'יי יתמחה באירועים מסוג בר ובת מצווה, כדי שהוא יידע בדיוק איזה שירים מקפיצים אותם ואיזה שירים לא מתאים לשים באירוע מסוג זה. הוא חייב להקפיץ אותם ולהנחות אותם לכל אורך מסיבת הריקודים במיקרופון – ולא רק לשים מוסיקה!
בשלב ההפעלות ומשחקי החברה חשוב להכיר ולהתאים את הדינמיקה המיוחדת בין הבנים לבנות בגיל הזה. אסור שאלו יהיו משחקים לילדים קטנים מידי! אחרת הילדים לא ישתפו פעולה. חשוב שהמפעיל יהיה כריזמטי אסרטיבי אבל באותה נשימה גם מצחיק ומגניב ויגרום להם לשתף פעולה.

נשיקה-סטירה

אטרקציות ואוכל לבר מצווה בבית העם 🎮🍽️

האטרקציות הנהוגות והנכונות ביותר לשילוב באירוע בר מצווה שמתקיים במועדון הישוב / בבית העם הן כאלו שנותנים מענה למספר רב של משתתפים במקביל. ולא כאלה שנותנים מענה רק לילד אחד באותו הזמן. כדי למנוע תורים ארוכים ו"גניבת תשומת לב מיותרת" מהפעילות המרכזית. שולחנות משחק ועמדות מולטימדיה חדישות יעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר.
והאוכל? הוא בכלל לא אישיו באירוע מסוג זה, לדעתינו, את התקציב תשמרו לדברים החשובים באמת! שולחן חטיפים ומתוקים בתחילת האירוע, בשילוב הזמנת מגשי פיצות בזמן הפסקת האוכל יעשו את העבודה היטב.

כניסה-לבר-מצווה

אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולהתייעץ איתנו
לגבי מסיבת בר מצווה במועדון הישוב / בבית העם בקיבוץ או במושב.
אנו עושים את זה מצוין כבר למעלה מעשר שנים,

אין כמעט קיבוץ או מושב בארץ שלא היינו בו 🙂

התקשרו ל- 1-800-80-12-13, בהצלחה!

עשוי לענייך אותך…