מקום לבר מצווה בחיפה / בקריות

מעל 12 שנים • מעל 2000 הפקות בר/בת מצווה • בכל רחבי הארץ

מתחם אירועים - בת מצווה / בר מצווה - לחוגגים מחיפה והסביבה

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

איך בוחרים מקום לבר מצווה? 🤩

בחירת מקום לבר מצווה או בת מצווה

בשעה טובה ילדכם הגיעו לגיל מצוות וכעת אתם מחפשים מקום מתאים לאירוע מבחינת מיקומו הגיאוגרפי, אופיו, המרחב והאמצעים שהוא מספק, וכמובן מבחינת עלויות השימוש בו. על מנת להקל עבורכם את החיפוש אחר מקום לבר מצווה או בת מצווה, אנו ממליצים ליצור קשר עמנו בחברת מרשמלו, המתמחה בתחום כבר יותר מעשור. אנו נשמח גם לספק את כל הדרוש להפקת האירוע באופן מוצלח, העונה במדויק לציפיות, לחלומות, לרצונות ולהגדרות התקציב שלכם. הניסיון והידע שבידינו יסייעו לכם בבחירת מקום לבת מצווה או לבר מצווה שיהיה אידיאלי מבחינתכם, ונדאג הפקתו באופן מושלם.

אפשרויות לבר או בת מצווה

עמנו ניתן להפיק בר או בת מצווה במגוון גדול של מקומות בהתאם לרצונות וליכולות שלכם, לאופי האירוע ולהגדרות התקציב שלו. כל מקום שתבחרו אנו נדאג לשדרג ולהתאים את עיצובו ותכניו לצרכי האירוע, מאפייניו ואופי מוזמניו. בין היתר, אנו יכולים להפיק אירועי בר ובת מצווה במקומות הבאים:

  • אולם או גן אירועים – המיקום הקלאסי לחגיגת בר מצווה, שהינו אידיאלי לאירועים גדולים ומפוארים המורכבים בעיקר מבני משפחה. מקום זה מספק את כל התשתיות הנדרשות, שאותן אנו נשדרג ונתאים לקונספט מבוקש.
  • מועדונים – ברשותנו רשימה של מועדונים מומלצים בכל רחבי הארץ המתאימים לאירועי בר מצווה, אידיאליים לחגיגות שהדגש בהן הינו חברי ילדכם. עבור המועדונים נבחר די.ג’י מתאים ונשלב שפע של הפעלות, דוכני אוכל ואטרקציות.
  • מתנ”ס שכונתי – גם מתנ”ס שכונתי יכול לספק פלטפורמה מצוינת לחגיגת בר או בת מצווה מוצלחת. אנו נקשט את המתנ”ס ונביא כל ציוד ואבזרים נדרשים ליצירת אירוע איכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר .
  • בר מצווה בבית – תכנון וביצוע נכונים יכולים לספק שפע של יתרונות עבור אירוע ייחודי ומרשים באווירה נינוחה, אינטימית וביתית.
  • בר מצווה בחוץ – אנו אמונים גם על הפקת אירוע בר או בת מצווה בחוץ, בין אם בגינה, חצר, פארק או בטבע, ונדאג לספק עבורו פתרונות אירוח ובידור מגוונים ומרשימים.

שירותי הפקת בר מצווה בכל מקום מבוקש

להזמנת אירוע בר מצווה בכל מקום מבוקש, ולקבלת ייעוץ וסיוע בבחירת מקום לבת מצווה או בר מצווה, צרו קשר עם חברת מרשמלו בטלפון 1800-80-12-13. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהפיק עבורכם אירוע ייחודי ואיכותי.

עשוי לענייך אותך…