תקליטן לבת / לבר מצווה באולם

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

תקליטן לבת מצווה באולם

אירוע בת מצווה באולם הוא אירוע המורכב ברוב המקרים מאורחים בכל טווח הגילאים, מילדי השכבה ועד המשפחה וחבריהם.
כדי לגעת בכל הקהל ולשמור על אנרגיה ברחבת הריקודים מרגע קבלת הפנים ועד סוף האירוע בו האורחים נפרדים לשלום מהמשפחה, על התקליטן להתמחות באירועים מסוג זה, עליו לדעת כיצד לדבר לכל הגילאים בקהל ולשמור על שמחה באירוע שאין שני לו.

אז מאיפה מתחילים?

אחרי שהחלטתם היכן תחגגו את הבת מצווה ומה גודל האירוע, הגיע הזמן להבין מי הוא התקליטן שילווה אתכם באירוע.
כשאתם פונים לתקליטן, שימו לב שתמיד יהיה לו גיבוי למועד האירוע, שבכל מקרה כח עליון תהיה עתודה לו.
בקשו ממנו המלצה מלקוחות עבר שלו שחגגו גם הם באולם, אין כמו לשמוע חוות דעת מחוגגים שעברו איתו את האירוע שלהם.
התקליטן שלכם הולך לנגן מוסיקה באירוע, מה שאומר שהוא חייב להיות מעודכן ומדויק בבחירת השירים שיתנגנו בכל חלק באירוע, אתם תמיד תוכלו לתת לו כיוון משלכם לפני האירוע כדי שיקלע לטעם שלכם, כי רק אתם יודעים שהדודה שלכם חולה על השיר החדש של עומר אדם.

מה עם לו”ז מסודר לאירוע?

אחרי שסגרתם את התקליטן לבת מצווה שלכם, חשוב לעבור איתו על לוח הזמנים של האירוע, אירוע בת מצווה מורכב מחלקים שונים כמו כניסה, ריקודים, אוכל, חלק אמנותי, הקרנת קליפ וכדומא.
חשוב מאוד לתאם את כל הזמנים של האירוע מול התקליטן שלכם כולל זמני יציאת המנות באולם ותיאום בין הספקים. פתרון מעולה למצב שבו אתם לא רוצים להתעסק בניצוח על הערב הוא מנהל אירוע, במרשמלו תוכלו גם להזמין שירות של מנהל אירוע שיעבוד מול כל הספקים באירוע ויעשה לכם שקט בראש.

אין יותר כיף מלקבל חיבוק מהבן שלך בסוף האירוע עם חיוך של הצלחת האירוע שחלף לו, אז כשאתם בוחרים את הדבר הכי חשוב באירוע, תנו למומחים לעשות לכם סדר בראש, אחרי אלפי אירועים, אנחנו בטוחים שהשקט שלכם באירוע הוא חלק בילתי נפרד מההצלחה שלו.

כל מה שאת צריכה לעשות זה להתקשר אלינו, לתאם פגישת ייעוץ לבת מצווה, ואנחנו כבר נבנה יחד אתכם את האירוע המושלם עבורכם! בפגישה אחת איתנו נעשה לכם המון סדר מראש, מבטיחים!

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון: