צלם מגנטים לבת / לבר מצווה

הכנו לכם סרטון שמראה כיצד נראה אירוע של מרשמלו

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

צלם מגנטים לבת מצווה בבית

צלם מגנטים לבת מצווה בבית הוא הכרחי, זו תהיה המזכרת שלכם מבת המצווה. וזו תהיה המזכרת של האורחים שלכם, כאשר הם ייקחו את המגנט איתם הביתה.
יש כמה דגשים שחשוב לשים אליהם לב כשבוחרים צלם מגנטים לבת מצווה.

הקמות

חשוב מאוד שהצלם יהיה אחראי מספיק כדי להגיע לפחות 45 דקות לפני מועד הזמנת האורחים לבת מצווה, הוא צריך מספיק זמן התארגנות, הקמת עמדת עריכה וחיתוך מגנטים, כדי להיות ערוך ומוכן לצילום רבע שעה לפני שהאורחים מגיעים.

בנוסף, צלם המגנטים לא צריך לעזור לפני סוף האירוע! אנחנו נדהמים לגלות ולשמוע שלפעמים צלמי מגנטים עוזרים את האירוע לאחר שעתיים בלבד

מסגרת למגנטים בת / בר מצווה

לפני תחילת בת המצווה תבחרי את המסגרת המועדפת עליך מבחינת עיצוב שתהיה על כל המגנטים ובנוסף תבחרי משפט מחץ נחמד. זה יכול להיות משהו סטנדרטי כמו “תודה שהשתתפתם בשמחתי, בת המצווה של ליה, 5.3.2022” או כל דבר שבא לכם באותו רגע 🙂

רצוי שהמגנטים יהיו מוגנים על ידי למינציה שתשמור על המגנט לאורך זמן וכמובן, לא פחות חשוב, שהצלם יהיה מדליק נחמד וכזה שזורם עם כל הילדים והאורחים בבת מצווה בבית.

צילום מגנטים לבר מצווה

אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולדבר עם יועצי הבת מצוות שלנו, הם יעזרו לכם להבין איך לתכנן את בת המצווה המושלמת שלכם בבית. התקשרו ל- 1-800-80-12-13, בהצלחה !

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון: