די ג’יי מפעיל לבת / לבר מצווה בבריכה

הכנו לכם סרטון שמראה כיצד נראה אירוע של מרשמלו

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

דיג’יי לבת מצווה בבריכה

די ג’יי מפעיל בבריכה הוא האחראי העיקרי על הצלחת אירוע מהסוג הזה.הוא אחראי על ניהול הזמנים באירוע, על תיאום הספקים ואנשי המקצוע השונים, על ההנחייה, מוסיקת הרקע והריקודים, ההפעלות מחוץ לבריכה וההפעלות בתוך הבריכה.

הפעלות לבת מצווה בבריכה

חשוב שהדי ג’יי יהיה מנוסה באופן ספציפי באירועי בת מצווה שמתקיימים בתוך בריכות. יש דינמיקה מיוחדת שצריך לשמור עליה. מצד אחד הבריכה, שהיא אטרקציה גדולה ומעניינת בפני עצמה. מצד שני, לא נרצה שהם יהיו רק בתוך הבריכה לאורך כל האירוע. אין ספק שהדי ג’יי חייב להגיע עם ציוד הגברה ותאורת אפקטים לרחבת הריקודים. הוא גם צריך להיות קשוב להוראות הבריכה עצמה מבחינת תנאים והגבלות ווליום – אם קיימות.

מסיבת בת מצווה בבריכה

נרצה לשלב תוכן מעניין בבת מצווה בבריכה כמו כניסה יפה, הפעלות ומשחקי חברה מחוץ לבריכה, מסיבת ריקודים על הדשא או כל תוכנית אומנותית אחרת שתחשבי עליה. כמובן שלא נשכח את הפסקת האוכל, קליפ תמונות ילדות או טקס עוגה שיר יום הולדת וברכות.

דיג’יי מפעיל לבת / בר מצווה

אנו חושבים שאין צורך הכרחי במתנפח גדות לתוך הבריכה, כמובן שזה מדליק ומוסיף הרבה, אבל חשוב לתזמן אותו נכון במהלך האירוע ולא לתת גישה מלאה לאורך כל הבת מצווה, אחרת הוא יגנוב את כל תשומת הלב.

באופן כללי, אנו ממליצים להתחיל את בת המצווה “ייבשה” בחלקה הראשון, ללא כניסה וגישה כלל לתוך המים. ורק לאחר הפסקת האוכל שתקרה איפשהו באמצע האירוע, נכון לתת הזנקה לילדי השכבה, להחליף לבגדי ים ולקפוץ לתוך הבריכה.
ממש חשוב לשלב בבריכה הפעלות של הדי ג’יי ולא רק “זמן חופשי” בבריכה.

אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולהתייעץ איתנו כיצד נכון לחגוג אירוע בת מצווה בבריכה. התקשרו ל- 1-800-80-12-13, בהצלחה!

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון: