מועדון לבת / לבר מצווה בחיפה

הכנו לכם סרטון כיצד נראה אירוע במרשמלו קלאב חיפה

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

מועדון לבת מצווה בחיפה – כל מה שצריך לדעת!

כאשר אתם מחפשים מועדון לבת מצווה בחיפה, אתם צריכים למצוא מקום שיידע לספק לכם את כל סוגי השירותים תחת קורת גג אחת. רצוי שהמועדון לא יהיה גם מועדון לילה של בליינים מבוגרים כדי שלא יהיה ערבוב של ברים מלאים באלכוהול, אלא מקום ייעודי שמתעסק אך ורק באירועי בת מצווה. המועדון צריך להיות אסטטי נקי ויפה ובטח לא חשוך מידי ומלא באלמנטים של מועדון לילה!  

רצוי שהמועדון יספק לכם את השירותים המרכזיים לבת מצווה

החשוב ביותר, די ג’יי מפעיל מצויין! שבאמת יודע ומבין כיצד להנחות ערב מסוג כזה. הרי מדובר במסיבה שמתרכזת בילדי השכבה שקורת בתוך מועדון. המועדון צריך לספק לכם גם צלם מגנטים ואולי צילום וידאו כדי לתעד טוב יותר את הרגעים היפים.

רצוי שהמועדון יידע לעצב לכם סידורי בלונים שיוסיפו עניין. הגברה ותאורה איכותית שתוסיף המון לאווירה ותהיה מאוזנת – כזו שלא צורמת באוזן ותהיה מופנת בעיקר אל רחבת הריקודים.

בנוסף, קריטי שיהיה מנהל אירוע שינצח על כל המקהלה וינהל את הזמנים בצורה נכונה. אם זה לא יקרה, יהיה בלאגן בבת מצווה.
רצוי לחלק לילדים אביזרי מסיבה זוהרים, בלוני אורז וגימיקים מדליקים נוספים.

האוכל במועדון

מאוד חשוב להקפיד שהאוכל במועדון הוא טרי, כזה שמכינים אותו ספציפית לכל אירוע בנפרד. צריך שיהיה מספיק שפע ומגוון, כדי שהילדים תמיד יוכלו למצוא את מה שטעים להם.

אנחנו מאמינים ששילוב של המבורגרים, שניצלונים, צ’יפס, טבעות בצל וירקות, לצד שתיה קלה, הם סוגי המאכלים האהובים ביותר על הילדים. כמובן שיש הרבה אפשרויות לשדרוג והרחבה.

שולחן אוכל במועדון בת מצווה בחיפה

אטרקציות ועמדות משחק

עמדות מולטימדיה ושלחנות משחק יוסיפו הרבה לאירוע רק אם מנהל האירוע יידע לתזמן אותם בצורה נכונה! הם צריכים להיות דלוקים בקבלת הפנים, בהפסקת האוכל ובסוף האירוע. וסגורים כאשר עושים את הכניסה, תוכנית אומנותית, ריקודים או הפעלות.

בר מתוקים בכניסה

תמיד תוכלו להוסיף בר מתוקים עשיר, זה מוסיף יופי לאזור הכניסה וכמובן שהילדים מטורפים על זה, הבר חייב להתאים בקונספט, בצבעים ובאופי לכל שאר הסגנון שבחרתם.

משחק שולחן כדורגל במועדון בר מצווה בחיפה

כניסה מיוחדת למועדון

אם בא לך לעשות כניסה מיוחדת לבת מצווה במועדון, אנחנו נדע לספק לך את זה.

יש מלא רעיונות מדליקים לכניסה:

החל משמלה מרשימה מתנפחת, כרכרה, לב נפתח ועוד.

האמת? אנחנו מאמינים שהכניסה הקלאסית ביותר היא כזו על שטיח אדום, עם עמודי אוסקר בצדדים וזיקוקים. זה מרגש, יפה, סולידי, וגם לא גוזל עלויות מוגזמות.

ריקוד בת מצווה

אם בא לך לעשות ריקוד בת מצווה מיוחד, ולהראות את כל כישורי הריקוד שלך, אין זמן טוב יותר מאשר בבת המצווה שלך!

כוריאוגרפית מקצועית תלווה אותך ותלמד אותך ריקוד מיוחד עבורך. תוכלי להכנס עם הריקוד או לעשות אותו מיד לאחר הפסקת האוכל, לבחירתך 🙂

הקלטת שיר באולפן במועדון בת מצווה

בר לך לשיר?
להנות מזמן איכות באולפן הקלטות שמיועד לחוגגת בת מצווה?
חשבת להכנס עם שיר מרגש או שמח מקפיץ?

מפיק מוסיקלי יקליט אותך ויעשה כל מאמץ לתקן זיופים (אם יהיו). באירוע עצמו לא תצטרכי לשיר “לייב”, הכל כבר הוקלט באולפן מראש.

ועוד מלא דברים מדליקים שיכולים להוסיף
למרשמלו הפקות יש עוד המון דברים מעניינים להציע לך. כל מה שאת צריכה לעשות זה להתקשר אלינו, לתאם פגישת ייעוץ לבת מצווה, ואנחנו כבר נבנה יחד אתכם את האירוע המושלם עבורכם! בפגישה אחת איתנו נעשה לכם המון סדר מראש, מבטיחים!

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון: