מקום לבת מצווה | בר מצווה

בית » בת מצווה » מקום לבת מצווה – מרשמלו קלאב » אולם לבת / לבר מצווה בקריות

דאגנו לכם לפתרון מושלם לתקופת הקורונה – יום דוקו VIP חוויתי,מזכרת בלתי נשכחת, בקונספט מדהים וייחודי שנבנה במיוחד לחוגגי בני ובנות המצווה.

הכנו לכם סרטון שמראה כיצד נראה אירוע של מרשמלו

עשוי לעניין אותך…

אולם בת מצווה בקריות

מקום לבת מצווה היחיד מסוגו בקריות שמתאים לאירועים קטנים של כ- 100 אורחים מגוונים, ילדי השכבה יחד עם המשפחה. האולם מחולק בצורה כזו שיש אזור שולחנות ישיבה לאורחי המשפחה ואזור שולחנות ישיבה לילדי השכבה.

באולם, אנו מפיקים אך ורק אירועי בת ובר מצווה!
לכן אנו ערוכים נכון עם לוח הזמנים, די ג’יי, הפעלות, אטרקציות ומלא כייף לילדי השכבה ובמקביל אוכל משובח ושירות אדיב לאורחי המשפחה.

אולם לבת מצווה ייחודית ומושלמת

מקום לבת מצווה – שלב ההכנות

אולם בת מצוות בקריות היחיד מסוגו בקריות שמתאים לאירועים קטנים של כ- 100 אורחים מגוונים, ילדי השכבה יחד עם המשפחה. האולם מחולק בצורה כזו שיש אזור שולחנות ישיבה לאורחי המשפחה ואזור שולחנות ישיבה לילדי השכבה.

באולם, אנו מפיקים אך ורק אירועי בת ובר מצווה!
לכן אנו ערוכים נכון עם לוח הזמנים, די ג’יי, הפעלות, אטרקציות ומלא כייף לילדי השכבה ובמקביל אוכל משובח ושירות אדיב לאורחי המשפחה.

אולם בת מצווה בקריות

שלב ההכנות לבת מצווה

זה הזמן לנצל את השקט שלפני הקרנבל לצילומי משפחה. המוזמנים מתחילים להגיע, לרוב זמן ההתכנסות אורך כשעה אבל זה יעבור לכם ממש מהר. האורחים נכנסים לאולם מעוצב לפי קונספט שבחרתם, צבעים, סידורי פרחים ובלונים (פרי דמיונכם, וככל שתעופו תעופו יותר רחוק).

בדרך הם יעברו ליד עמדה, ובה פתק עם מספר השולחן שלהם שהכנתם מראש, כדי שסידור ההושבה לא יטריד אתכם במהלך האירוע, שימו מישהו מהמשפחה שיהיה אחראי להושבה במידת הצורך וכמובן גם לפתיחת שולחנות רזרבה. 

כדי להעביר את זמן ההתכנסות ילדי השכבה והמשפחה ייהנו מבר מתוקים ממותג,

מגוון אטרקציות טרנדיות ומינגלינג בין האורחים.

צלם מגנטים לבר מצווה

כניסה לאולם

הגענו לשלב הכניסה !!! תוכלו לבחור בין כניסה צנועה או מטורפת.
כניסה צנועה תהיה הליכה של החוגג עד למרכז הרחבה – לבד או בליווי משפחה וברקע שיר מרגש שבחרת. כניסות נוספות שקיימות היום כוללות:
שטיח אדום, זיקוקים, קונפטי, שיר מוקלט (לפעמים גם כולל את הדרשה בתוכו ואולי ברכות של משפחה), כניסה מפוארת על כרכרה, או ריקוד שהוכן מראש.

אולם בת מצוות בקריות

ריקודים באולם בת מצווה בקריות

אחרי הכניסה נתחיל במסיבת הריקודים. אחד הדברים החשובים באירוע הוא הדיג’יי. הוא צריך לדעת לקרוא את הקהל ולפגוע בקשת הגילאים והסגנונות של הרוקדים ברחבה, ולשמור על אנרגיה מחחחחששמלת לאורך כל האירוע. כולם לקחו את אביזרי המסיבה? הגיע הזמן לעבור למנה הראשונה או העיקרית (תלוי בתפריט שהזמנתם). זמן טוב להצטלם עם האורחים כדי שתהיה מזכרת.


לקראת סוף המנה נעבור ל”תכנית האמנותית” של האירוע שכוללת קליפ מגניב וטרנדי בסגנון דוקו או יום בחיי, ברכות או ריקוד שיובילו לחלק השני של הריקודים.
אופציה מעניינת היא להפתיע את האורחים עם הופעה של אומן שאתם אוהבים.
אגב, מומלץ לחלק גימיקים ואביזרי מסיבה זוהרים.
מקווים ששמרת מקום כי זה הזמן למנה עיקרית. בסיום המנה נעבור לסלואו, כאשר מיד אחריו נחזור לריקודים עד סוף האירוע.

עדיף לסדר מראש מעטפות לכל הספקים וגם את הטיפ לצוות העובדים שאותם תחלקו בסוף הערב או ביום שלמחרת אחרי שישבתם בסלון לפתוח את המתנות.

ריקודים באולם בת מצווה בקריות
עכשיו… אתם הרבה יותר חכמים, וזה הזמן האידיאלי לבחור באולם בת מצווה בקריות – של מרשמלו הפקות.