כמה עולה צלם לבר מצווה

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

כמה עולה צלם לבר מצווה?

הפקת בר מצווה כרוכה בהרבה הוצאות עבור מגוון שירותים, לרבות שירותי צלמים לבר מצווה. כפועל יוצא מכך רבים רוצים לדעת מראש ובצדק כמה עולה צלם לבר מצווה. על שאלה זו יעניקו לכם במרשמלו הפקות תשובה מפורטת, לצד הצעות מעולות לשירותי צלם בר מצווה במחיר משתלם.

למידע נוסף לחצו כאן

הכל תלוי בשירותים המבוקשים

חשוב להבין כי עבור שירותי צלם לבר מצווה המחיר אינו אחיד והוא מוכתב מסוג והיקף השירותים המבוקשים. לשם כך יש להכיר את סוגי הצילומים השונים המוצעים לבר מצווה, על מאפייניהם השונים שכוללים בין היתר:

  • צילומי סטילס- בסטילס הכוונה לצילום תמונות באירוע עם צלם המסתובב לכל אורך האירוע בין המוזמנים ומצלם אותם בסצנות שונות: קבלת פנים, צילומי משפחה, צילומי חתן השמחה לבד ועם מוזמנים שונים, צילומים ליד השולחנות, במהלך הריקודים, הפעלות אטרקציות ועוד. את תמונות הסטילס ניתן לקבל לאחר האירוע כמדיה דיגיטלית עם או בלי עריכה ו/או כאלבום שגרפיקאי עיצב שכולל תמונות לפי בחירתכם. המחיר עבור שירותי צילום סטילס נקבעים על פי משך האירוע, מספר הצלמים באירוע ואופן קבלת התמונות. כמו כן במקרים של הזמנת תמונות דיגיטליות ערוכות ו/או מעוצבות באלבום, המחיר גם נקבע לפי מספר התמונות.
  • מגנטים- ניתן גם להזמין תמונות סטילס כמנגטים המספקים אטרקציה אטרקטיבית באירוע ומזכרת מיוחדת לאורחים ולכם. שירות זה דורש מצלמה מיוחדת וכולל מעבדת פיתוח ניידת המאפשרת פיתוח תמונות מגנט במקום. המחיר לשירות זה נקבע בהתאם להיקף תמונות מבוקש, שמוכתב לא אחת מכמות המוזמנים לאירוע ובאם הוזמן מלבד צלם גם עורך לתמונות. כמו כן יש הבדל באיכות התמונות המופקות שלא אחת משפיעה על מחירן, בין אם מדובר בצילומי מגנט זולים הדוהים כבר אחרי כחודש או בהדפסות איכותיות בדיו מקורי עם רמה גבוהה של דף ושל למינציה, שיכולות לשמור על חזות רעננה גם למשך שנים רבות.
  • צילומי וידאו- שירות מבוקש נוסף עבור צילומי בר מצווה הינו כמובן צילומי וידאו. צילומים אלו מוצעים בשני סוגים, כצילום תיעודי המבוצע על גבי חצובה או נישא על גבי כתף הצלם או כצילום DSLR אומנותי ועכשווי שכולל עריכה איכותית ויצירתית. כמובן שסוג הצילומים הנבחר משפיע על עלות השירות. כמו כן המחיר ישתנה בהתאם למשך הצילומים, גודל צוות הצילום ובאם תבקשו לערוך מצילומי הוידיאו קליפ בר מצווה קצר.
  • בוק לבר מצווה- לאחרונה עולה הביקוש עבור שירותי בוק לבר מצווה, עם צילומי סטודיו חוץ או באולפן מקצועיים, המסופקים כאלבום מודפס מרשים ביותר שמעניק לכם ולבנכם מזכרת בלתי נשכחת מתקופה מיוחדת זו. מחיר הבוק משתנה בהתאם לפרמטרים שונים לרבות היקפו, מרכיביו והלוקיישן הנבחר עבורו.

הזמנת שירותי צלם לבר מצווה

להזמנת שירותי צלם בר מצווה במחירים משתלמים, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם מרשמלו הפקות, בטלפון 1800-80-12-13 או במייל marshmelo1213@gmail.com.

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

עשוי לענייך אותך…