עיצוב בר מצווה

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

רעיונות וטיפים לעיצוב בר מצווה

בר המצווה כבר באופק וברור לכם שאתם רוצים להפיק לילדכם אירוע מיוחד במינו, המותאם במדויק עבורו. לשם כך עליכם להחליט על קונספט לאירוע ולעצבו בהתאם. עם חברת מרשמלו הפקות תזכו לשירותי הפקה מלאים של בר מצווה, הכוללים גם עיצוב בר מצווה איכותי וייחודי המותאם לכל קונספט מבוקש. לפניכם מספר רעיונות וטיפים שיעזרו לכם לבחור סגנון ופריטי עיצוב מתאימים לחגיגות בר המצווה של בנכם:

למידע נוסף לחצו כאן

הבינו מה הקונספט- בכדי להבין איזה עיצוב יתאים לאירוע של ילדכם עליכם תחילה לגבש קונספט עבורו. קונספט זה יכול להיות פשוט ובסיסי, ולהמשיך משם לשלל רעיונות מיוחדים ויצירתיים. כך למשל, ניתן להחליט על אירוע קלאסי ואלגנטי עם עיצוב תואם, אירוע יום הולדת שופע בלונים, אירוע חלל עם שלל אורות לד מרצדים, אירוע כדורגל מעוצב עם כדורים בצבעי קבוצה אהובה, אירוע רחוב עם ציורי גרפיטי ועוד.
עיצוב מותאם למקום- אחרי שהבנתם מהו הקונספט המבוקש בחנו כיצד הוא ישתלב בחלל הנתון, בין אם מדובר באולם או גן אירועים, מועדון, חצר הבית, מתנ”ס, בטבע וכו’. על פי גודל המרחב, צורתו, אלמנטים ותשתיות שיש בו, ניתן להתחיל לתכנן את עיצוב האירוע.
שימו לב לפרטים- עיצוב בר מצווה מוצלח הינו כזה ששם לב לכל הפרטים, גדולים וקטנים, שיחד יוצרים אווירה מבוקשת, וככול שתרדו לרזולוציות יותר קטנות כך האפקט יגדל בהתאם. בתור התחלה יש לעצב את המתחם בכללותו: אזור קבלת פנים, עיצוב שולחנות, רחבת ריקודים וכו’. לאחר מכן תתחילו לרדת לפרטים, למשל עם כוסות משקה בעיצוב מיוחד, קישוטים מתאימים שכל אורח יענוד כמו כובעים, מחרוזות זוהרות, קשתות מוארות, ואפילו קישוט בחדרי השירותים.
תקציב- בכדי להבין מה באמת עומד לרשותכם עבור עיצוב בר מצווה חשוב להגדיר מראש תקציב למשימה זו. בהתאם להגדרת התקציב תוכלו לדעת אילו פריטים אתם יכולים לרכוש, מאיזה סוג, איכות ובאיזה כמות. יש לציין כי השוק מציע מגוון עשיר של פריטים לעיצוב אירועים, מהם כל אחד יכול לאתר את אלו המתאימים להגדרות תקציבו.
לחשוב מחוץ לקופסא- למעשה כשזה מגיע לעיצוב אירועי בר מצווה השמים הם הגבול והצלחת העיצוב יותר משהיא תלויה במסגרות התקציב, נקבעת על פי מידת היצירתיות שלכם ויכולתכם לחשוב מחוץ לקופסא. רעיונות מקוריים לעיצוב בר מצווה תוכלו לקבל פשוט על ידי שיטוט בחנויות של חומרי יצירה או בחנויות זולות של מוצרים לבית.

לעיצוב בר מצווה

לעיצוב בר מצווה ייחודי ומרשים, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם מרשמלו הפקות, בטלפון 1800-80-12-13 או במייל marshmelo1213@gmail.com.

לפרטים על דיג'יי / מפעיל / קייטרינג מקום לבת ובר מצווה
השאירו שם וטלפון:

עשוי לענייך אותך…